Η Αγγελική Βλαχάκη στο “Fever”!
Εκεί που χτυπά η καρδιά της νυχτερινής διασκέδασης στην Αθήνα, στο εκπληκτικό “Fever” με τα πιο σημαντικά live, η νεαρή τραγουδοποιός Αγγελική Βλαχάκη έχει τη χαρά και την τιμή να ξεδιπλώσει το ταλέντο της στο πλευρό κορυφαίων ερμηνευτών.
Η Πάολα, η σπουδαιότερη λαϊκή ερμηνεύτρια της γενιάς της με την «εκρηκτική» σκηνική παρουσία, και ο μοναδικός Νίκος Μακρόπουλος με τα δεκάδες σουξέ, γίνονται το μεγαλύτερο «σχολείο» για τους νεότερους του χώρου.
Μαζί τους ο Biased Beast, η Άλεξ Μάντη, ο Alexis Nicolas και η Anny, κάθε Παρασκευή και Σάββατο στο αγαπημένο “Fever”.
![](https://www.filadelfeiaradio.gr/wp-content/uploads/2023/12/vlaxaki-aggeliki.jpeg)